Hazır Modüller ile kullandığınız scriptlere anında entegrasyon ile 24 saat içinde ödeme almaya başlayabilirsiniz. Entegrasyon konusunda ekibimizden ücretsiz destek alabilirsiniz. Ortak ödeme sayfamız üzerinden 7 farklı ödeme methodu ile tahsilat yapabilirsiniz. Hiçbir yazılım bilgisine ihtiyaç duymadan entegrasyon yapabilirsiniz. Modül ile ortak ödeme sayfamız üzerinden müşterilerinize ödeme ile alakalı Ücretsiz Canlı Destek hizmetide sağlanmaktadır.

Popüler Yazılımlar
POPÜLER YAZILIMLARLA

Modül Seç - Ödeme Almaya Başla

Ortak ödeme sayfası kullanmamak sizlerin hakkı. Bu nedenle web siteniz içerisinde api bilgilerimizi kullanarak tasarımınıza uygun entegrasyon yapabilirsiniz. Mevcut entegrasyon konuları hakkında dev@paywingo.com.tr mail adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

KOLAY-HIZLI-GÜVENİLİR

Profesyonel Ortak Ödeme Sayfası

Riskli tespit edilen ödemeler sizlerin müdahalesine gerek kalmadan müşteri ekibimiz tarafından incelenir ve müşteriniz ile iletişime geçilerek sonuçlandırılır. Riskli ödeme durumlarından hiç bir şekilde etkilenmezsiniz.

kolay hızlı ödeme
kredi kartı ödeme
Tüm Ödemeler Tek Sayfada Birleşti

Tüm Ödemeler Tek Link

Kredi Kartı, Banka Ödemesi, Mobil Ödeme, Elden Ödeme, İninal Kart ile Ödeme, Papara İle Ödeme, Kripto Para İle Ödeme seçenekleri ile müşterilerinize çeşitli ödeme platformları sunabilirsiniz. Tüm ödemelerinizi gelişmiş üye işyeri paneliniz üzerinden takip edebilirsiniz. Tüm ödemelerinizi 24 saat sonunda hesabınıza aktatabilirsiniz.

MODÜL SEÇ

MODÜL ADI SCRİPT SÜRÜM İNDİR KLAVUZ
OpenCart 1.5.x İndir
OpenCart 2.0 - 2.1.x İndir
OpenCart 2.2.x İndir
OpenCart 2.3.0.2 İndir
OpenCart 3.0 İndir
WooCommerce 1.0.5 İndir
PrestaShop 1.6 İndir
PrestaShop 1.7 İndir
WHMCS 5.3 İndir
WHMCS 6.x - 7.x İndir
WISECP 1.00 İndir
XENFORO 1.00 İndir
Magento 1.00 İndir
WordPress Woocommerce 1.00 İndir