Paywingo ile yapacağınız resmi sözleşme ile şirketimizi internet üzerinden vereceğiniz hizmetlere Resmi Aracı etmiş olursunuz. İnternet üzerinden verdiğiniz ve dilediğiniz hizmetin faturasını şirketimizden talep ederek oluşturulmasını sağlayabilirsiniz. Verilen hizmetlerin faturasının oluşturulması/oluşturulmaması sizlerin insiyatifinde bulunmaktadır. Resmi İş Ortağımız olarak hizmetlerinizi faturalandırarak vergileri ödenmiş net tutarlarınızı banka hesaplarınıza çekim yapabilirsiniz. Fatura ortaklığı hizmetinde sadece ; Hizmet ve Dijital Ürün faturaları kesilebilmektedir.

Faturalandırma
FATURALANDIRMA

Hangi Ürün ve Hizmetlere Fatura Kesilebilir

İş Ortağı şartlarını yerine getirerek başvurunuz tamamlandıktan sonra artık fatura taleplerinde bulunabilirsiniz. Fatura talebi oluşturabilmeniz için ilk önce ödeme almanız gerekmektedir. Fatura sadece ödeme gelen tutarlara düzenlenebilir. Müşterilerinize proforma fatura düzenleyip fatura üzerinden ödeme talebindede bulunabilirsiniz. Müşteriniz ödemesi sonrasında fatura resmileştirilerek E-FATURA'ya çevirilir. Fatura ortaklığı hizmetinde sadece ; Hizmet ve Dijital Ürün faturaları kesilebilmektedir.

FATURA İPTALİ

Fatura İptal yada Değişiklik

Fatura İptal / Değişiklik malesef yapılamamaktadır. Bu nedenle talep verilmeden önce kontroller sağlanmalı ve eksiksiz bilgilerle talep verilmelidir. E-FATURA yapısı gereği iptal edilmesi oldukça meşakatli ve zor bir süreç olduğundan dolayı bu hizmeti kesinlikle sağlamamaktayız.

Fatura İptal
Müşteri Hakları
MÜŞTERİ HAKLARINI KORUYUN

Tüketici Hakları ve İade

Tüketici hakları kanununa göre verilen hizmet/ürün 15 gün içerisinde iade edilebilir. Bu nedenle verdiğiniz hizmetinizin kalite ve müşteri memnuniyetini sağlamanız oldukça önemlidir. Olası bir iade durumunda tüm iade tutarları üye işyerinden tahsil edilmektedir. İlgili Mevzuat >>