Başvuru Süreci

İş Ortağı Başvurusu yapmak için aktif üye işyerimiz olmak zorundasınız. Üye İşyeri başvurunuz onaylandıktan sonra İş Ortağı Başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru sırasında sizden istenen bilgi ve belgeleri sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Başvurunuzu eksiksiz tamamladıktan sonra Üye İşyeri Temsilcimiz sizinle iletişime geçerek gerekli bilgilendirmeyi sağlayacaktır.

Hazırlamanız Gereken Belgeler
  • E-DEVLET üzerinden alınmış ikametgah belgesi
  • Kimlik Fotokopisi
  • Satış Ortaklığı Sözleşmesi
  • Adınıza Kayıtlı Bir Fatura Fotokopisi
  • Findeks Risk Raporu

Başvuru Onay Süreci

Başvurunuz ön onay aldıktan sonra sizden istenilen belgeleri sisteme yüklemeniz gerekir. Sisteme yükleme sonrasında Satış Ortaklığı Sözleşmesi ıslak imzalı olarak hazırlanıp Şirket adresimize gönderilmesi gerekmektedir. Kargonuz şirketimize ulaştıktan sonra 24 saat içinde Satış Ortaklığı başvurunuz onaylanacaktır.

Kullanım Bilgisi

Başvuru onaylandıktan sonra, Proforma Fatura, E-Fatura oluşturma talepleri gönderebilirsiniz. Paywingo ödeme sistemi üzerinden tahsil etmediğiniz tutarlar için e-fatura oluşturamazsınız. Fatura talepleriniz ekibimize ulaşarak kontrol aşaması tamamlanır. Kontrol aşaması tamamlanmış Proforma faturalarına fatura üzerindeki ödeme yap butonu üzerinden ödeme tahsil edebilirsiniz ya da ödemesi alınmış tahsilatlarınıza e-fatura oluşturabilirsiniz.

Yasal Yükümlülükler

içerik