White Label Entegrasyon sistemimiz ile ortak ödeme sayfası dışında ayrıcalıklı ödeme tahsilatı yapabilirsiniz. Mevcut hizmet tipimizde api sağlanır. Entegrasyon desteği bulunmaz. Tüm yazılımlarınızda apilerimizi kullanarak entegrasyon yapabilirsiniz. Mevcut entegrasyonda Banka Havale/EFT, ATM, Kredi Kartı, Mobil Ödeme ve Cafe Card ile ödeme sistemlerimizi kullanabilirsiniz.

Web Sitenize Uygun Dizayn

Kendi Ödeme Sayfanızı Oluşturun

Ortak ödeme sayfası kullanmamak sizlerin hakkı. Bu nedenle web siteniz içerisine api bilgilerimizi kullanarak tasarımınıza uygun entegrasyon yapabilirsiniz. Mevcut entegrasyon konuları hakkında dev@paywingo.com.tr mail adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Müşterilerinizin Güvenliği Çok Önemli

Riskli Ödeme Analizi

Riskli tespit edilen ödemeler sizlerin müdahalesine gerek kalmadan müşteri ekibimiz tarafından incelenir ve müşteriniz ile iletişime geçilerek sonuçlandırılır. Riskli ödeme durumlarından hiç bir şekilde etkilenmezsiniz.

Güvenli Ödeme
Kredi Kartı Ödeme
Kredi Kartı, Banka Ödemesi, Mobil Ödeme ve Elden Ödeme

4 Farklı Ödeme Yöntemi

Kredi Kartı, Banka Ödemesi, Mobil Ödeme ve Elden Ödeme seçenekleri ile müşterilerinize çeşitli ödeme platformları sunabilirsiniz. Tüm ödemelerinizi gelişmiş üye işyeri paneliniz üzerinden takip edebilir. Tüm ödemelerinizi 24 saat sonunda hesabınıza aktararak çekim yapabilirsiniz.